X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيدبرنامه اندرویدی تقویت شنیداری و آموزش لغات انگلیسی VOA
 
Visit : 571
برنامه اندرویدی تقویت شنیداری و آموزش لغات انگلیسی VOA

 

لینک دانلود 

 

آموزش زبان انگلیسی با استفاده از اخبار به زبانی ساده و روان 
سرشار از لغات جذاب و پرکاربرد 
فایل های صوتی با کیفیت و خواندن با سرعت تنها ۹۰ کلمه در دقیقه 
شامل ۱۳ قسمت و بیش از ۵۰ دقیقه فایل صوتی 
به همراه ترجمه لغات جدید و عبارات مهم و دشوار 
با قابلیت جستجو در متن های انگلیسی و فارسی

 

تقویت شنیداری و آموزش لغات انگلیسی screenshot

این مجموعه جز روان ترین و ساده ترین مجموعه آموزش زبان انگلیسی می باشد که با استفاده از اخبار، زبان انگلیسی را آموزش می دهد. در واقع خبر های این برنامه از تنها شبکه ای است که گوینده گان آن خبر ها را به گونه ای بیان می کنند که قابل فهم و درک عموم مردم باشد.

تقویت شنیداری و آموزش لغات انگلیسی screenshot

مزیت اول: این شبکه تنها شبکه ای است که گوینده گان آن از 1500 کلمه رایج و پر کاربرد زبان انگلیسی در هنگام بیان جملات خبری خود در موضوعات مختلف علمی، اقتصادی، فرهنگی، بهداشتی، ورزشی، اکتشافات، رویداد های جهان و ... استفاده می کنند که این خود موجب آشنایی آسانتر افراد با کلمات رایج زبان انگلیسی می شود.

مزیت: دوم مربوط به ارائه جملات ساده است به طوری که در آنها به هیچ عنوان از اصطلاحات پیچیده و مشکل زبان انگلیسی استفاده نشده است و زبان آموزان در هنگام صحبت کردن بتواند با بیان نمودن جمله مورد نظر مقصود خود را به راحتی بیان کنند. همچنین

مزیت سوم: مربوط به سرعت آهسته خواندن خبرها می باشد همانطور که میدانید اکثر گوینده گان خبری بسیار سریع خبرها را می خوانند که گاهآ این موضوع خود باعث درک نادرست افرد از کلمات و جملات می شود که این موضوع در گوینده گان این برنامه کاملآ بر عکس است در واقع گوینده گان این شبکه به صورت آهسته و کاملآ روان و با سرعت استاندارد شروع به خواندن خبر ها می کنند تا جملات برای زبان آموزان و افراد با سطح دانش مختلف از زبان انگلیسی قابل فهم باشد.

علاوه بر این همراه با فایل های صوتی متن خبرها نیز قرار داده شده تا زبان آموزان به راحتی بتوانند با شکل صحیح کلمات و جملات آشنا شوند و همچنین در صورتی که متوجه مفهوم کلمه ای نشدند با دیدن آن کلمه درک دقیق و بهتری از آن داشته باشند.


1 2 3 4 5
نویسنده : s-r
دوشنبه 18 اسفند 1393
نرم افزار هاي موبايل,
صفحات سایت

تمامی حقوق متعلق به وبلاگ برنامه اندرویدی تقویت شنیداری و آموزش لغات انگلیسی VOA می باشد. کپی برداری از مطالب فقط با ذکر منبع امکانپذیر می باشد. طراحی و کد نویسی توسط : قالب سبز.